Актуальні новини

Україномовні аудіогіди з’являться ще у двох музеях Польщі

Уже у грудні нинішнього року ще в двох музеях Польщі з’являться україномовні аудіогіди додатково до вже наявних у двох польських музеях та віденському Бельведері.

Про це Укрінформу повідомив генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.
“Торік ми розпочали свою довгострокову програму впровадження україномовних аудіогідів у провідних музеях світу. Нещодавно запрацював український аудіогід у віденському Бельведері. З початку року вони вже доступні у двох польських музеях, а ще з двома ми працюємо над тим, щоб аудіогіди з’явилися у грудні”, – розповів Шейко.
За його словами, українські посольства у кількох країнах вже бралися за впровадження україномовних аудіогідів, і тепер Український інститут цю діяльність намагається систематизувати. Долучення до ініціативи дружини глави держави Олени Зеленської підсилить цей проєкт і додасть йому видимості, переконаний Шейко.
Очільник Українського інституту повідомив, що впровадження україномовних гідів в закордонних музеях відбувається в межах популяризації і розширення поля використання української мови за кордоном. Також у планах на середньострокову перспективу – впровадження курсів української мови за кордоном, однак це – “доволі довгий шлях”.

  У Луцьку презентують проект «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку”

Залишити відповідь