Новини культури України

Atlas Weekend 2019: назвали першого хедлайнера фестивалю

Організатори "Atlas Weekend 2019" розкривають перші деталі фесту.

Щорічно тисячі меломанів збираються на найбільш яскравій музичній події літа "Atlas Weekend". З кожним разом фест стає все ефектніше і масштабніше, інформує .

І поки одні згадують незабутні жаркі дні "Atlas Weekend 2018", інші з нетерпінням чекають на наступний фестиваль. А щоб підігріти інтерес до події організатори неспішно називають імена хедлайнерів.

Так, першим хедлайнером "Atlas Weekend 2019" став американський дует у жанрі EDM-поп "The Chainsmokers". Колектив здобув популярність у 2004 році і з тих пір не збавляє обертів.

Учасники колективу в 2017 році стали лауреатами престижної музичної премії "Греммі". The Chainsmokers з треком "don't Let Me Down" отримали статуетку за кращий танцювальний запис.

"The Chainsmokers – учасники найбільших фестивалів світу і справжні хітмейкери. Треки і ремікси очолюють чарти по всьому світу, їх хіт "Closer" набрав більше 2-х мільярдів переглядів на YouTube, а колаборація з Coldplay "Something Just Like This" – понад 1,5 мільярдів", – описують групу організатори "Atlas Weekend".

У 2019 році масштабний музичний фестиваль "Atlas Weekend" пройде з 9 по 14 липня.

Exit mobile version