Барі Алібасов розповів, які видіння бачив у комі.

Віддані шанувальники стежать за кожним оновленням по темі здоров'я продюсера групи "На-На". Подробиці першого інтерв'ю артиста після виходу з коми вже в нашому матеріалі, інформує .

Нагадаємо, що 4 червня Барі Алібасов був госпіталізований з важким отруєнням. Знаменитий продюсер випив хімікати для чищення труб, переплутавши їх з пляшкою соку. Минулого тижня писали про те, що Барі Карімович може не вижити і не прокинутися після коми. На щастя, зараз небезпека позаду. І вчора вийшло перше інтерв'ю Алібасова для програми "Андрій Малахов. Прямий ефір".

У шоу Барі Карімович навіть показав, як за фатальною випадковістю випив рідину для чищення труб. За його словами, він займався прибиранням, поки не відчув спрагу. У той момент на столі стояли дві пляшки з яскравими етикетками. Тому у чутки про піар тепер багато хто вірить менше, адже музикант наочно показав, як все сталося.

Також продюсер Барі Алібасов розповів про те, що пережив під час штучної коми, все ще перебуваючи під впливом седативних препаратів.

"В цій комі я і був. Вони гнали биків і не давали мені повернутися. Я весь час був пов'язаний. Руки зв'язані, ноги зв'язані, все болить."

На даний момент Барі Алібасов вже почувається краще і вже обговорює робочі питання. Він може самостійно пересуватися, але тепер чоловіка підводить пам'ять.

Докладне інтерв'ю ви можете подивитися далі у відео.