Бред Пітт закрутив любовні стосунки з молодшою на 23 роки шведською співачкою Lykke Li. Перші подробиці про новий роман 58-річного актора.

Колишній чоловік Анджеліни Джолі, 58-річний американський актор Бред Пітт таємно зустрічається зі шведською співачкою Lykke Li. У голлівудської кінозірки і артистки, яка молодша за нього на 23 роки, зав’язалися стосунки минулого літа, інформує Ukr.Media.

Нещодавно парочка була помічена за спільним обідом в італійському ресторані Mother Wolf. Крім того, Lykke Li разом з 6-річним сином від відносин з продюсером Джеффом Бхаскером живе всього в трьох хвилинах їзди від будинку Бреда в Лос-Анджелесі. Саме “сусідство” допомогло закоханим сховатися від папараці. Представники зірок поки не давали ніяких коментарів.

Нагадаємо, що треки нової передбачуваної дівчини Пітта Lykke Li часто звучали в популярних серіалах і фільмах. Наприклад, пісню Possibility можна почути в стрічці “Сутінки. Сага. Молодик”, а Get Some використовували в серіалах “Щоденники вампіра”, “Милі обманщиці” і “90210: Нове покоління”. Також вона прославилася треком I Follow Rivers.