Брітні Спірс втратила свою дитину. Про це вона розповіла у своєму інстаграмі.

40-річна виконавиця у квітні 2022 року у себе в Instagram повідомила про те, що вагітна. Тепер же Брітні зізналася в тому, що дитину вона втратила. У мережі співачка розмітила несамовите повідомлення, в якому розповіла про викидень. Тепер зірка шкодує про те, що передчасно розповіла про своє становище, інформує Ukr.Media.

У себе в Instagram знаменитість повідомила, що втратила свого малюка. “Ми втратили свою диво-дитину на ранньому терміні вагітності. Це руйнівно для будь-якого батька. Думаю, не варто було оголошувати про вагітність передчасно, але ми були такі раді цьому, що хотіли ділитися з усім світом. Ми любимо один одного, і це наша сила. Ми будемо і далі намагатися розширити нашу сім’ю. Спасибі всім за підтримку, але поки що дайте нам спокій», — написала Брітні.

Потрібно нагадати про те, що співачка розповіла про свою вагітність в минулому місяці, після того, як повернулася з відпочинку на Мауї. Також вона розповідала про те, що під час своїх попередніх двох вагітностей переживала перинатальну депресію. “Для мене це було абсолютно жахливо”, — зізналася знаменитість.