Адже утримується королівська сім'я з податків, які сплачують працюючі громадяни Британії.

Герцоги Сассекскі після весілля опинилися в центрі загальної уваги. За кожним кроком Меган Маркл і принца Гаррі пильно стежать, а хейтери не упустять жодної можливості, щоб розкритикувати подружжя. Так, цього разу Меган і Гаррі знову опинилися в центрі скандалу!

Як відомо, незадовго до пологів подружжя переїхало в особняк Фрогмор-хаус, у якому вирішили зробити ремонт. Будівельні роботи обійшлися в парі 2,4 мільйона фунтів. При цьому, спочатку представники Меган і Гаррі заявляли про суму у два рази меншу. Це не на жарт обурило британців, адже гроші герцоги взяли з суверенного гранту королеви Єлизавети II, який формується з податків, які сплачують працюючі громадяни Британії, інформує .

"Поки у школах і лікарнях йдуть скорочення, Британія не може дозволити собі витрачати такі гроші на королівську сім'ю. І все одно ми просто викидаємо 2,4 мільйона фунтів на новий будинок для Гаррі", — обурювалися мешканці.

Втім, пізніше стало відомо, що ремонт Меган і Гаррі зробили не тільки за гроші держави, але і за свої власні. Однак це зовсім не заспокоїло розгніваних британців…