Новини культури України

Через 7 хвилин подивишся,що станеться ….нe ігноруй цю молитву!

Кожній людині, незалежно від віку і статусу, потрібна допомога, і підтримка, і кожен сподівається на те, що у важку годину його не покинуть, а буде дарована впевненість у собі і в силі.

Кожній людині, незалежно від віку і статусу, потрібна допомога, і підтримка, і кожен сподівається на те, що у важку годину його не покинуть, а буде дарована впевненість у собі і сила. Для цього слід читати молитви.., передає .

В чому допомагає молитва

Молитовні слова – це свого роду спілкування між віруючою людиною і Господом, з духовним і невидимим світом. Читання молитовного тексту допоможе православним християнам в різних ситуаціях…

Отче наш, перейди через мій будинок і забери всі переживання і хвороби, і, будь ласка, оберігай мою сім'ю! В ім'я Отця, і Сина, і Святого духа. Амінь.

Через 7 хвилин подивишся, що буде. Не ігноруй цю молитву.

Квітень місяць буде особливим. Поділися цим повідомленням з добрими людьми і січень складеться так, як треба! Головне — це вірити!!! (це дуже важливо).

Успіхів і Божого благословення!

Дивіться відео-молитву на удачу, яка так само допоможе у важку годину:

Шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам

Такого роду слова: «Шукайте і знайдете стукайте і відчинять вам» — являють собою судження про те, що якщо віруючий шукає, стукає, просить і добивається, то він здатний досягти виконання своїх задумів, але тільки в тому випадку, якщо вони є добрими. Запам'ятайте це!

У наведених вище словах наводиться виразна підстава того, що просить і шукає досягає поставлених перед собою благих цілей, а тому, хто стукає, завжди відчиняють.

У той час, коли молящий, шукає і стукає прибуде Вседержитель і Його Божественна підтримка.

При цьому, не кожна людина може розраховувати на Божу благодать і отримання всього того, чого він просить.

Господь радо допомагає:

людям з доброю душею і серцем;

добронравним православним християнам;

богобоязливим людям, які вірують у Всевишнього і надає їм допомогу;

християнам, які роблять добрі діяння і не творять гріха.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version