Чоловік Руслани Писанки розповів, як дізнався, що у неї онкологія. Артистка їдучи до Німеччини ще не знала про свою недугу.

Чоловік Руслани Писанки ігор Ісаков розповів, як він вперше дізнався про онкологію дружини. Зі слів чоловіка, артистка їдучи до Німеччини ще не знала про свою недугу, інформує Ukr.Media.

Ігор Ісаков розповів, що вже з Німеччини Руслана йому зателефонувала і повідомила сумну новину. Але Руслана, коли йому про це розповідала, була абсолютно спокійна.

“Що у неї рак, я дізнався телефоном. Я стояв в пробці, якраз прямував оформляти документи мами Русі, яка померла незадовго до цього. Я був в машині, коли подзвонила телефоном Руслана і абсолютно спокійно сказала: “Ігор, ти повинен знати — у мене пухлина”, — згадує чоловік актриси.

Зі слів Ігоря, навіть у такому стані Руслана знаходила в собі сили підтримувати своїх подружок:

“Ось вам маленький приклад. У той час як вона лежала, навіть після хімії, їй було погано, їй дзвонили якісь подружки і скаржилися на життя. Вона їх заспокоювала і говорила, що все буде добре. Зрозуміло, що десь там в глибині душі вона молилася, але вірила… вона завжди була усміхнена і в гарному настрої”.

Чому вони з дружиною опинилися в Німеччині, Ісаков сказав, що так розпорядилася доля:

“Ми коли тікали, то ще не знали, куди поїдемо. У нас в Німеччині живе кум, який допомагав нам на перших етапах. Коли вона приїхала, то ще була на інвалідному візку, бо у неї був перелом ноги. Там її зустріли, відвезли до друзів. Потім був довгий шлях… в Німеччині, всі ці переклади, легалізація і так далі. Ми не вибирали цю країну спеціально, так вийшло”.