Чому дочки Демі Мур блякнуть на її тлі. Демі Мур похвалилася фігурою: у чому секрет талановитої актриси, яка навіть на сьомому десятку не збирається вирушати на пенсію.

Тема віку та зовнішності, здається, ніколи не перестане бути актуальною. Адже, поки одні люди у п’ятдесят починають готуватися до пенсії, інші сяють і на сьомому десятку. Так, наприклад, нещодавно Демі Мур похизувалась фігурою на «Оскарі». І, що цікаво, 61-річну актрису з легкістю можна було записати до ровесниць її дочок. У чому ж секрет екс-дружини “Міцного горішка”?

Демі Мур похвалилася фігурою

Мабуть, далеко не кожен із нас може дозволити собі не турбуватися про вікові зміни. Що вже казати, з’являються зморшки, сиве волосся. І якщо ти знаменитість, то будь готова до чергової критики своєї зовнішності. Але, на щастя, завжди є можливість забути про цифру в паспорті та незадоволених хейтерів, інформує Ukr.Media.

Що цікаво, так вважає і колишня дружина «Міцного горішка». 61-річна актриса вирішила у прямому розумінні слова засяяти на «Оскарі» цього року. І, поза всяким сумнівом, у неї це явно вийшло. Так, Демі Мур похвалилася фігурою, віддавши перевагу дещо відвертому образу. Шоколадна шовкова сукня Versace з глибоким декольте і чокером, що скріпив вбрання, масивні сережки, ніжне кільце і золотий клатч — актриса явно не збирається записуватися в бабусі.

Безперечно, ви можете нагадати про послуги пластичних хірургів. Звичайно, знаменитість не проти дати можливість професіоналам виправити вікові зміни. Однак не можна не брати до уваги і той факт, що жоден фахівець не зможе помахом чарівної палички наділити 61-річну матір трьох дітей такою точеною фігурою.

Виглядає як ровесниця дочок

У результаті комбінація пластики та власних зусиль дає неймовірний ефект, чи не так? Що вже казати, Демі Мур буквально виглядає як ровесниця дочок. До речі, саме вони склали компанію зірковій мамі на «Оскарі».

Щоправда, спадкоємиці актриси віддали перевагу більш стриманому і навіть романтичному стилю вбрання. Так, Румер зробила вибір на користь рожевої бальної сукні без бретелів. Її образ доповнили довгі рукавички в тон. Скаут віддала перевагу сріблястому вбранню з глибоким вирізом. Пояс сукні ідеально наголосив на її тонкій талії. А ось Таллула, будучи наймолодшою з дочок Мур та Вілліса, одягла сукню з вінтажним корсетом та акварельними малюнками.

До речі, макіяж і зачіска у сестер також вийшли більш класичними та повсякденними. На відміну від дочок, Демі Мур віддала перевагу вечірньому макіяжу. А ось її волосся було ідеально випрямлене. Шкода, що ним такого вечора не міг захоплюватися Брюс Вілліс. Адже, як ви, напевно, знаєте, Міцний горішок ось уже більше року бореться з деменцією і проводить час вдома в оточенні рідних та близьких.