Священики пояснили, чому не варто носити іконку у своєму гаманці.

Ікона, незалежно від свого розміру, є насамперед святинею. Тому ставитися до неї треба відповідно. Вчення церкви свідчать, що вшанування ікони спонукає нас згадати про святих і їх життєвий шлях. Також вони закликають пам’ятати про праведні вчинки. Це є своєрідним орієнтиром, щоб віряни не збивалися зі свого правильного життєвого шляху, інформує Ukr.Media.

Біля ікони можна молитися і благати святих про допомогу. За каноном, ікона має стояти на видному місці або у спеціальному куточку.

А ось іконку в гаманець або сумку краще не класти. Адже це порушує церковні канони. Багато хто вважає, що купуючи іконки, хрестики й іконки, вони знаходять оберіг від зла. Але це не так. Захищає від зла не іконка або хрестик, а сила віри та щирі молитви. А носіння іконки в гаманці дуже близько межує вже з окультними науками.

До того ж не пасує носити іконку поруч із грошима та картками. Це проста неповага до святих речей. Священнослужителі закликають не перетворювати християнські святині в ідолопоклонство. Ікони повинні стояти в тому місці будинку, де ніякі фактори не зможуть відвернути вас від молитви.

Не варто також обвішувати весь будинок ликами святих. Досить кількох образів і віри. Звичайно ж чітких заборон з цього приводу немає. Але завжди пам’ятайте, що основне — це віра у вашому серці без різних забобонів.