Чому Віра Брежнєва з'їхала від Костянтина Меладзе. Валерій Меладзе проговорився, що його брат і Віра Брежнєва не живуть разом.

Валерій Меладзе заявив, що співачка Віра Брежнєва з’їхала від його рідного брата-продюсера разом з дітьми. Ще недавно Віра заявляла, що шалено любить Костянтина Меладзе і мріє народити йому малюка. Невже все змінилося, і міцному шлюбу загрожує розпад?

Тему особистого життя брата Валерій Меладзе торкнувся випадково в одному зі своїх інтерв’ю. Він розповідав про роботу над новими піснями і обмовився, що Костянтин придбав шикарний особняк в Підмосков’ї неподалік від його будинку. Музикант радів, що йому стане простіше працювати і він зможе частіше говорити по душах з близьким родичем, адже інших співрозмовників у того немає. Але… чому?

Раніше ЗМІ повідомляли, що продюсер Меладзе і Брежнєва придбали квартиру в Києві. Це величезне житло зі спортзалом, бібліотекою та кімнатою для переговорів загальною площею 206 квадратних метрів. Саме там зараз проживає співачка зі спадкоємцями. Не виключено, що їй так просто зручно. Тим більше, що чоловік Костянтин регулярно її відвідує, інформує Ukr.Media.

Ось, наприклад, нещодавно на шестиріччя з дня весілля Меладзе подарував дружині шикарне кільце з діамантами, яким вона хвалилася в Instagram. Судячи з реакції Брежнєвої на подарунок, розлучатися з чоловіком-бізнесменом вона не збирається.