Актуальні новини

Coffee, books and vintage festival – нова традиція затишної осені у Львові

Упродовж трьох днів у вінтажній атмосфері відвідувачі знайомилися з новинками книговидавців, частувалися відбірною кавою та надихалися ретро-атмосферою образів старого міста. Організатори стверджують, що подія стане новою традицією, покликання якої – формувати добрий смак та творити нову культуру гурманського споживання кави.

В останньому організаторам фестивалю допомагали спеціально запрошені експерти та партнери. Компанія «Молокія» поділяє цінності таких зустрічей та виступила головним молочним партнером події. Вся кава, що пилась на Фестивалі – із «Молоком до кави» від Молокія. «Молоко до кави» створено спеціально для баристи та надає кавовим напоям особливо смачну молочну пінку. Ті, хто професійно займається приготуванням кави або захоплюється лате-артом, знають, як важливо досягти стійкої кремової молочної пінки. Саме таку пінку і забезпечує «Молоко до кави» від Молокія, водночас додаючи напою необхідних солодко-молочних ноток та особливо ніжного смаку.

Належно оцінити смак кави з молочною пінкою від «Молокія» мали змогу учасники чемпіонату SCA (Specialty Coffee Association), що проходив у рамках фестивалю. У п’яти категоріях – Кап Тейстинг, Лате-арт, Джезва, Кава та Алкоголь, Обсмажка – обрали 15 переможців. А вболівальники та гості також мали змогу підвищити чутливість власних рецепторів, частуючись кавою за кращими рецептами.

Ці три дні дали змогу поринути як у кавові дегустації, так і в знайомство з книгами без метушні та поспіху. На Coffee, books and vintage festival запросили 30 видавців, що презентували найсвіжіші книжкові новинки. Серед гостей музиканти, поети, засновники кав’ярень, блогери і, віртуально, фермери з Центральної Америки, які взяли участь в онлайн-конференції. Спікери поділилися повними горнятками інсайтів у своїй сфері, надихали, мотивували та кавували разом з гостями, створюючи саме ту синергію, заради якої заснували фестиваль.

  Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня: що можна, а що не варто робити у свято

Окрім інтелектуальної програми для відвідувачів підготували безліч розважальних локацій: Vintage market, де можна було закупитися красивими ретро-сувенірами і декорами, дитячі активності та виставка ретро-автомобілів. А ті, хто не полінувався та відшукав у шафі бабусин одяг, взяли участь у конкурсі вінтажних костюмів. Фудкорти, розмови, запах свіжозмеленої кави та свіжовиданих книг, тепло посмішок в золотавих променях жовтня та нові знайомства.

Ось так, у найменших дрібничках творилась атмосфера першого Фестивалю кави, книжок та вінтажу. Фестивалю, покликаного об’єднати щасливих людей, які п’ють добру каву, читають гарні книги та цінують особливі моменти, з яких і складається свято життя.

Залишити відповідь