Даша Астаф'єва вперше зізналася, чому розійшлася зі своїм нареченим. Проблеми виявилися сильнішими за їхні стосунки.

У жовтні цього року співачка Даша Астаф’єва повідомила, що розлучилася з коханим Артемом Кімом після 5 років стосунків. У одній із телевізійних передач зірка вперше прокоментувала причини їх розставання, інформує Ukr.Media.

Пара готувалася до весілля, певний період вони жили цивільним шлюбом, проте “вичерпали всі ресурси і можливості, необхідні для створення родини”.

“На мою думку, ми вичерпали той ресурс почуттів, і боротьби, і всього, що повинно було піти на будівництво сім’ї, і на все добре і хороше. Багато було випробувань, багато втручань чужих людей. Це дуже складно, коли проблеми сильніші, на жаль, ніж стосунки,” — відверто розповіла Даша.

Астаф’єва зазначила, що з Артемом вони розлучилися по-хорошому.

“Це єдині відносини, після яких я залишилася в хороших відносинах з людиною. У якийсь момент ми обоє усвідомили, що ми більше друзі, ніж люди, які люблять один одного. Це любов, але це інша любов. Ми не зовсім готові до продовження сімейних відносин. На жаль, іноді якісь погані події можуть зруйнувати і почуття, і те, що будувалося роками,” — розповіла співачка.

Зараз співачка повернулася з двома собаками в свою “холостяцьку” квартиру в Києві.

Даша Астаф'єва вперше зізналася, чому розійшлася зі своїм нареченим. Проблеми виявилися сильнішими за їхні стосунки.

“Я дуже хвилювалася, що у мене почнеться депресія. Але у мене стільки сусідів-друзів, а ще мої собаки. Я вигулюю їх по дві години ввечері і вранці,” — повідала Даша.

До слова, Даша зазначила, що вплинули на розрив і судові розгляди проти бізнесмена. У 2017 році Артема затримали детективи НАБУ разом зі спеціальною антикорупційною прокуратурою. Кіма підозрюють у розкраданні державних коштів на суму майже 27 млн грн під час тендеру на закупівлю техніки Південноукраїнською атомною електростанцією. Бізнесмен навіть на деякий час позбувся паспорта. Суди тривають по сьогодні.

  З ким конкурують «Погані дороги» за оскарівську номінацію