Дівчина зараз на 4,5 місяці вагітності.

Даша Квіткова і Микита Добринін чекають свого первістка, про це молоді люди розповіли на своїх сторінках в Instagram. Дівчину буквально засипали привітаннями, компліментами і питаннями про її цікаве положення, інформує Ukr.Media.

Даша вирішила розповісти, як вона з чоловіком дізналися про вагітність, і що відчули. У себе в Instagram Квіткова опублікувала пару знімків з Мальдів, де зараз відпочиває з Микитою, і зворушила своїх підписників історією.

Як відомо, про вагітність Даша дізналася не відразу. Дівчина зазначила, що до цього питання вони з чоловіком підійшли дуже серйозно: вона стала відвідувати всіх лікарів, закриваючи питання по здоров’ю, ще до вагітності. Потім якийсь час у пари не виходило, вони дуже переживали і присвячували цьому питанню дуже багато часу. А коли втомилися і трохи відпустили ситуацію, все вийшло.

“А потім я видихнула і вирішила просто відпустити цю ситуацію. У цей період ми поїхали до Львова з друзями, щоб трохи відволіктися. До слова, я вже була вагітна, але не знала про це”, — пише Квіткова.

Коли зробила тести, і вони дали позитивний результат — Даша не могла повірити. Вона розплакалася, а потім перевірила результати вже в клініці. Зараз Квіткова на 4,5 місяці.