Іноді, виростаючи, ми втрачаємо друзів дитинства.

І Демі Ловато, і Селена Гомес починали свою співочу кар’єру в Disney одночасно. Зрештою знаменитості стали близькими друзями, інформує Ukr.Media.

У Інстаграмі артистки регулярно викладали спільні селфі і завжди підтримували одна одну. Так, Демі всіляко допомагала Селені оговтатися після першого розриву з Джастіном Бібером.

Інтернет-користувачі були впевнені, що Гомес і Ловато досі залишаються на зв’язку і регулярно проводять час разом. Однак у новому інтерв’ю Демі зізналася, що вони з Селеною більше не друзі.

«Коли ти з кимось ростеш, то ця людина назавжди залишається у твоєму серці. Але ми з Селеною більше не друзі», — пояснила артистка. У 2020-му, коли співачка повернулася на сцену після дворічної перерви, Гомес не залишила цю подію непоміченою і опублікувала в Інстаграмі, як вона аплодує подрузі.

Демі хотіла висловитися про це, але вчасно зупинила сама себе, зізнавшись, що бажає колишній подрузі всього самого найкращого.

Щоправда, інтернет-користувачі впевнені, що розрив з Гомес — як і з багатьма іншими людьми в житті Ловато — стався після того, як вона опинилася в реабілітаційному центрі через передозування.