Новини культури України

День захисту Землі – відзначають 30 березня 2019 року

Сьогоднішнє свято – найкращий привід задуматися про майбутнє, про світ, в якому будуть жити наші дорогі діти.

День захисту Землі - відзначають 30 березня 2019 року

День захисту Землі – міжнародне свято, історія виникнення якого втрачена. Можна лише логічно припустити, що ідея створення подібного свята напевно належить якійсь із «зелених» організацій, інформує .

Цей святковий день з'явився завдяки усвідомленню людським суспільством того факту, що Земля – не вічна і ми вже в найближчому майбутньому можемо спровокувати катастрофу, здатну знищити людство і взагалі життя на всій планеті.

Свято закликає кожного створити хоча б невелику добру справу в ім'я захисту природи, а також допомогти оточуючим зрозуміти важливість збереження природних багатств і дбайливого ставлення до природних ресурсів. Будь-яка дрібниця – підняти і викинути в урну сміття, розділити пластикові та органічні відходи на власній кухні, або пройтися разок пішки, замість того, щоб доїхати автомобілем – є внеском у продовження життя на нашій планеті. Адже Земля – наш дім, і в наших інтересах робити його чистішим і кращим.

Ці дуже прості дії, якщо їх здійснює хоча б відносно невелика кількість людей, дарують Землі багато тисяч років здорового життя.

Простіше кажучи, сьогоднішнє свято – найкращий привід задуматися про майбутнє, про світ, в якому будуть жити наші дорогі діти. Іноді здається, що дії однієї людини мало впливають на ситуацію в цілому, і тому безглузді, але насправді в таких питаннях не варто займатися статистичними підрахунками та іншими розумовими спекуляціями, а потрібно просто слідувати простим принципом «почни з себе». І тоді стан справ дійсно почне змінюватися!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version