Потап, Пономарьов, Alyosha та інші зірки проводили своїх чад до школи.

У понеділок, 2 вересня, у школах України пролунав Перший дзвоник. Селебритіс разом зі своїми дітьми також вирушили на шкільні лінійки, інформує .

Одним з перших, хто поділився фотографією свята, став продюсер Потап. Зірка разом з колишньою дружиною Іриною Горовою і дочкою Наталією відправили молодшого сина Андрія в п'ятий клас.

У шостий клас відвела свою дочку Василину телеведуча Лідія Таран.

"Перший раз у 6 клас. Василинка погано приховує ентузіазм, бо школу свою любить. Легкого і плідного нам шкільного року, дорогі дорослі, прорвемося", — побажала Таран батькам учнів.

Співак Олександр Пономарьов повів свого сина Сашка вже в 7 клас.

"У перший раз в 7-й клас! Головне не думати про швидкоплинність часу!

Згадався анекдот: Їжак сидить на пеньку і медитує: — Я не пукну, я не пукну, я не пукну!

Не стримався і пукнув! — Це не я, це не я, це не я.

Доброго всім нам нового навчального року!", — підписав фото артист.

Зіркове подружжя — співачка Alyosha і фронтмен групи "Антитіла" Тарас Тополя відправили свого старшого сина Романа в перший клас.

"Ну ось і наш старший синочок став школярем. Начебто ж тільки народився! Чому так швидко летить час?… Вітаю всіх з початком нового! Нехай буде у дітей бажання вчитися, від нього залежить усе! А ми допоможемо, будемо кращими друзями", — написала співачка.

А ось актриса і телеведуча Лілія Ребрик на своїй сторінці в соцмережі опублікувала фото з роботи і побажала всім батькам міцних нервів.

"Ну що, схожі на фізрука і завуча школи? Всім школярам присвячується! З днем знань! З початком нового навчального року! Всім — натхнення, гарного настрою, а нам, батькам — терпіння і міцних нервів", — написала Ребрик.

  Гучні прем'єри осені: що подивитися у кінотеатрах