Актуальні новини

Держприкордонслужба не впустить Шуфутинського на концерт до Києва

Російський співак Михайло Шуфутинський планує дати концерт у Києві 8 березня. Проте він не зможе перетнути кордон України, повідомив у четвер, 17 лютого, речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

Виконавець «шансону» отримає заборону на в’їзд через те, що незаконно відвідував тимчасово окупований Крим, цитує Демченка «Укрінформ».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1536179 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1536179{
margin: 0!important;
}
}

«У нас на даний момент є достатньо підстав вважати, що він неодноразово був у Криму, на тимчасово окупованій території, і під час спроби його в’їзду в Україну, оскільки ми також бачимо, що на березень анонсується його виступ в Україні, прикордонники обов’язково проведуть всі необхідні заходи безпосередньо в пункті пропуску. Якщо він з’явиться для перетину кордону і оскільки є певні підтвердження того, що він міг бути на окупованій території, у нас є підстави заборонити йому в’їзд в Україну», – сказав Демченко.

Він нагадав, що Держприкордонслужба постійно проводить роботу по виявленню людей, які порушували українське законодавство, зокрема, незаконно відвідуючи окуповані території. Ця робота проводиться ДПСУ як самостійно, так і у співпраці з іншими правоохоронними органами.

«Це сотні людей, це копітка робота –встановити, зафіксувати, довести, що людина могла незаконно відвідувати окуповані території. Звісно, що громадськість більше реагує на публічних людей – акторів, співаків, дипломатів, але це стосується всіх громадян – і України, й іноземців», – додав Демченко.

Концерт Михайла Шуфутинського у київському Палаці спорту заплановано на 8 березня. Квитки коштують від 1290 грн до 9990 грн. Більшість квитків уже розпродана.

  Суспільне не підпише угоду з Аліною Паш про участь у «Євробаченні»

Залишити відповідь