Зразкова зіркова сім’я.

Девід Бекхем по праву вважається одним з найбільш зразкових батьків у світовому шоу-бізнесі. Його і Вікторію можна приводити в приклад не тільки за бездоганну поведінку, але і за гідне ставлення до дітей.

Троє синів і донька виховуються в теплій сімейній атмосфері. Їм дають свободу дій, заохочують будь-які захоплення, а головне, батьки на власному прикладі показують, як правильно поводитися в суспільстві і як бути успішною і видатною людиною, інформує Ukr.Media.

Але ні для кого не секрет, що 8-річну донечку Харпер, молодшу з дітей і єдину дівчинку, батьки люблять і балують увагою найбільше.

Був період, коли публіка підозрювала, що у відносинах між Девідом і Вікторією не все гладко і, можливо, справа дійде навіть до розлучення. Але коли у них з’явилася довгоочікувана донька, пара захопилася вихованням і наповнила сімейне життя новими приємними почуттями та переживаннями.

Саме тому у зіркових батьків до Харпер особливе ставлення. Втім, старші брати — 20-річний Бруклін, 16-річний Круз і 14-річний Ромео — теж обожнюють сестричку і з задоволенням проводять час з нею, попри різницю у віці.

Хоча Харпер — єдина з родини Бекхем, у кого ще немає своєї сторінки в Інстаграм, фотографії з нею дуже часто з’являються в профілях її родичів, особливо батьків.

І ось днями милі знімки з зимового відпочинку з донькою виклав батько сімейства. Девід і Харпер чудово провели час, катаючись на ковзанці просто неба, і іменитий футболіст вирішив поділитися цими щирими емоціями з підписниками.

Гордий батько показав, як донька виконує трюки на льоду, веселитися в компанії іграшкового пінгвіна, який допомагає новачкам не падати, катаючись на ковзанах.

Цікаво, що понад рік тому Девід поділився схожим фото із донькою, можливо, навіть з того самого ковзанки. Чудова сімейна традиція.

Дивитися на ці знімки — одне задоволення. От би всі батьки знаходили час так активно відпочивати зі своїми дітьми, привчаючи їх до здорового способу життя, та й просто радіючи разом.

Вже з нетерпінням чекаємо різдвяних знімків цієї прекрасної зіркової родини. Вони завжди випромінюють найщиріші емоції.