Девід Бекхем показав знімки з весілля батька, який одружився з мільйонеркою. 73-річний Тед Бекхем взяв в дружини багату власницю юридичної фірми.

11 грудня, британські ЗМІ повідомили, що у популярного англійського футболіста Девіда Бекхема з’явилася багата мачуха. 73-річний батько спортсмена, колишній монтажник кухонь Тед Бекхем одружився на своїй коханій, власниці юридичної фірми і професорі Честерського університету Хіларі Мередіт, інформує Ukr.Media.

Весільна церемонія пари пройшла в Мідл-Темплі в оточенні тільки найближчих родичів. З боку нареченого були присутні: його знаменитий син, невістка Вікторія, троє онуків — Круз, Ромео і Харпер, а також дочка Джоанна Луїза з бойфрендом Кевіном Бріггсом.

Через кілька днів після торжества Девід вирішив оприлюднити кілька фотографій із закритої вечірки в Instagram. На першому знімку футболіст поправляє краватку батькові. А на другому кадрі він позує за святковим столом з молодятами.

“Прекрасний день святкування весілля мого батька і Хіларі. Приємно бути разом з усією родиною. Я так пишаюся тим, що був поруч з моїм батьком, як ніби він завжди був поруч зі мною. Люблю тебе, тату”, — написав Бекхем.

Новоспечена дружина Теда Бекхема теж поділилася в Twitter-акаунті першим знімком з весілля, зробленим на тлі новорічної ялинки.