Дмитро Дюжев шокував гостей своїм висловлюванням про хворого Юдашкіна. Зірка "Бригади" зі скандалом покинув захід модельєра.

Актор Дмитро Дюжев, бувши на показі Валентина Юдашкіна, допустив незграбне висловлювання на адресу хворого на рак модельєра, натякнувши на його швидку смерть, інформує Ukr.Media.

“Всі живемо одним днем. Той день, коли перейдемо в інший світ, ніхто не знає. Сьогодні ми бачили генія. Нашого сучасника. Чи побачимо ми його коли — небудь ще-невідомо”, — заявив Дюжев журналістам.

Слова зірки “Бригади” шокували присутніх на показі гостей. Акторові дали зрозуміти, що його подальша присутність небажана, в результаті він був змушений покинути захід до його закінчення.

Сам Юдашкін, якому цього року виповнилося 58 років, дізнався про свій діагноз — рак стравоходу, в 2016 році. Відтоді він активно бореться недугою, перенісши вже кілька порожнинних операцій і курсів хіміотерапії.

За словами модельєра, він спокійно ставиться до неминучості відходу з цього світу і більше стурбований пошуком наступника. На думку Юдашкіна, це має бути виняткова людина, яка вміє думати, художник, здатний продовжити славне життя модного будинку.