Дмитро Гордон оприлюднив архівне фото, на якому бере інтерв'ю у футболіста Олега Блохіна. На старому знімку 17-річний журналіст показав себе з густим волоссям.

Відомий український журналіст та ведучий Дмитро Гордон поділився спогадами про початок своєї кар’єри. 56-річний володар двох “Золотих кнопок YouTube” оприлюднив в Інстаграм архівне чорно-біле фото 1985 року, інформує Ukr.Media.

На старому знімку 17-річний Дмитро у чорній куртці з густим волоссям та блокнотом у руках брав інтерв’ю в українського футболіста Дмитра Блохіна на базі київського «Динамо».

У підписі до раритетного кадру Гордон зізнався, що Блохін на той час не любив спілкуватися із журналістами. За словами Гордона, спортсмен зробив для нього виняток на прохання легендарного тренера Валерія Лобановського.

“Мені 17 років і я беру інтерв’ю у великого Олега Блохіна на базі київського “Динамо”. Блохін на той час інтерв’ю нікому не давав, але його про це попросив Лобановський, який симпатизував мені. Київ, 1985 рік”, — підписав ведучий.