Дмитро Коляденко зізнався, чи боротиметься за Ірину Білик після розлучення. Екс-коханий співачки прокоментував її розрив з Асланом Ахмадовим.

У недавньому інтерв’ю Дмитро Коляденко висловився про розлучення Ірини Білик з режисером Асланом Ахмадовим. За словами знаменитості, вони з артисткою знаходяться в дружніх відносинах, проте возз’єднуватися з нею він не планує, інформує Ukr.Media.

Також Коляденко не приховує свого розчарування в поведінці Аслана. Річ у тім, що основною причиною розриву Білик і Ахмадова стало те, що режисер проживає в Росії, і за рік жодного разу не відвідав свою дружину і їх спільного сина, Табріза.

“Я б пішки дійшов. Ну що там йти — 1000 км? Все-таки ти ж тато! У тебе син росте”, — сказав Дмитро Коляденко.

На питання про те, чи збирається Дмитро знову зробити пропозицію Ірині — хореограф відповів категорично, що не можна робити подібне.

“Мені здається, що не можна повертати колишніх. А де гарантія, що я знову не буду викидати дивани, знову не буду ревнувати, я знову не буду заклеювати її косметику від злості. Мені здається, краще почати нове життя і мені, і Ірі. А дружити можна в будь-якій ситуації. Ось дружити я хочу з нею”, — заявив Коляденко.