Новини культури України

Документальний фільм про американських інстаграм-блогерів можна побачити онлай у вересні

Протягом вересня на платформі docuspace.org триває показ документального фільму режисерки Лайзи Менделуп «Підборіддя». Стрічка розповідає про життя популярних американських інстаграм-блогерів.

Фільм «Підборіддя» має відзнаки американського кінофестивалю «Санденс» та британського Sheffield Doc/Fest. Українському глядачеві цей фільм буде доступний на платформі DOCUSPACE до кінця вересня.

Індустрія блоґінгу здатна принести міль- йонний заробіток, але водночас це прагматичний світ.

16-річному Остіну Тестеру стає затісно в рідному містечку. В інтернеті хлопця обожнюють тисячі молодих дівчат, але йому цього замало. Остіна знаходить менеджер з Лос-Анджелесу й здійснює його мрії. Та чи такого життя прагнув юнак?

Популярна співачка, композиторка, ютюб-блогерка й амбасадорка стрічки «Підборіддя» Jerry Heil розказала про свій досвід у соцмережах: «Не всі двері відчиняються, коли ти стаєш знаменитим, як думає головний герой. У тобі мусить лишатися людяність. Однак це неправда, що початківець без команди не здатен створити свій бренд у соцмережі».

Протягом вересня також триватимуть онлайн-дискусій, які транслюватимуться на docuspace.org, а також у Facebook та YouTube фестивалю Docudays UA про злети та падіння популярних українських блогерів-тінейджерів, про межу між зйомками документального кіно та відеоблогерством тощо.

DOCUSPACE – це онлайн-кінотеатр Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Щомісяця на цій платформі з’являються нові документальні фільми.

Exit mobile version