Злата Мітчелл може здивувати своїх шанувальників.

Старша донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл, якій зараз тринадцять років, вже у свої роки веде власний бізнес (дівчина виступає дизайнером одягу), у неї є канал на Ютубі, вона мріє жити в Лос-Анджелесі, інформує Ukr.Media.

Нещодавно Злата опублікувала нове фото, на якому позує в стильному вбранні. До речі, багато шанувальників Ольги та її доньки відзначали, що дівчинка дуже швидко виросла, і зараз не виглядає на свої роки.

В Instagram Злата поділилася зі своїми шанувальниками знімком, на якому позує, лежачи на підлозі в сукні з тваринним принтом, а образ дівчина доповнила червоним пальто і масивними шкіряними черевиками на підборах. Судячи з геолокації, фотографія зроблена у Львові.

Шанувальникам сподобалася нова фотографія Злати: «Ти — красуня! Фотка — бомба!», «Така святкова», — пишуть шанувальники під публікацією.

Потрібно нагадати, що батько Злати — британець Нілл Мітчелл, з яким Ольга Фреймут познайомилася, живучи і працюючи у Великобританії. Пара практично не жила разом, Ольга повернулася до України, будучи вже вагітною.

Крім заняття дизайном одягу, Злата також активно танцює. Вже кілька років вона серйозно захоплюється танцями, і за цей час досягла певних успіхів. Багато помітили, наскільки дівчина виросла в цьому виді мистецтва, деякі пророкують їй велике майбутнє в танці.