Дмитро Монатік похвалився дорогим подарунком від коханої дружини.

Український музикант Дмитро Монатік показав своїм шанувальникам, який подарунок йому порадувала дружина Ірина до Дня Валентина. На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram співак показав дорогий подарунок: твір сучасного японського художника, живописця, скульптора та дизайнера Такасі Муракамі. До речі, Дмитро — великий фанат сучасного мистецтва, він із задоволенням відвідує виставки і галереї з творами, інформує Ukr.Media.

Музикант продемонстрував подарунок від дружини, вартість якого варіюється від тисячі до двох тисяч доларів. Цей твір називається Mr. Dob і являє собою вінілову фігурку різнобарвного фантастичного восьминога. «Свята вже починаються!!! Спасибі моя улюблена Ірина Монатік», — радісно написав музикант в публікації.

Цікаво, що Такасі Муракамі — один з найбільш успішних сучасних японських художників. Його різнопланова діяльність охоплює мистецтво, дизайн, анімацію, моду і популярну культуру. Роботи художника високо оцінюються поціновувачами у всьому світі, твори Такасі Муракамі були виставлені у Версальському палаці у Франції. Митець живе і працює у Токіо та Нью-Йорку.