У знаменитого актора є внучка, — його копія.

Кілька днів тому громом серед ясного неба стала звістка про термінову госпіталізацію знаменитого актора Алена Делона. 83-річний колишній секс-символ переніс інсульт і операцію. Зараз він знаходиться на лікуванні в одній зі швейцарських клінік. Артист сильно схуд, але не втрачає присутності духу. Біля нього знаходиться молодший син Ален-Фаб'єн, інформує .

Ален Делон за своє життя любив багатьох жінок, втім, як і вони його. У актора четверо дітей. Співачка та актриса Ніко в 1962 році народила сина Арі Пефгена, батьком якого сама називала Алена Делона. Той не визнав батьківства, проте дитину виростили здебільшого батьки Делона, які дали йому своє прізвище Булонь.

13 серпня 1964 року відбулося весілля з Наталі Бартелемі. 1 жовтня 1964 року у подружжя Делон народився син — актор Ентоні Делон, з яким у зоряного батька стосунки не склалися. Були часи, коли вони навіть судилися.

У 1987 році Делон познайомився з голландською манекенницею Росали ван Бремен. Між Росали та Аленом трапився роман, який переріс у другій цивільний шлюб актора. Росали народила Делону дочку Анушку й сина Алена-Фаб'єна.

Є у Делона і внучка. Еліссон Ле Борж — позашлюбна дочка актора Ентоні Делона і танцівниці кабаре Crazy Horse Марі-Елен Ле Борж, яка виховала її на самоті. Всі, хто хоч раз бачив дівчину, не можуть не відзначити, що вона разюче схожа на знаменитого діда.

Але знаменитий родич не горів бажанням познайомитися з малятком. Правда, кажуть, коли побачив її, був вражений їхньою схожістю. До речі, він вперше побачив дівчинку, коли їй було 11 років. «Коли ми вперше зустрілися, то були вражені нашою схожістю… Коли я дивлюся в дзеркало, то думаю про нього…», — розповідала Еліссон Ле Борж в одному з інтерв'ю. Зараз вона успішна модель та просто красуня.

Один з фотографів, який не знав родоводу Елісон, помітив, що вона виглядає точнісінько як Ален Делон в жіночому вигляді. Саме зовнішність допомогла Ле Борж потрапити на обкладинки глянцю і стати обличчям іменитих брендів.

Втім, 33-річна Елісон ніколи не хизувалася дідом. «Мені здається, я вже народилася моделлю», — не раз зізнавалася красуня. Француженка, яка виросла на західній околиці Парижа, безсоромно позує в спідній білизні.

Вона веде досить закритий спосіб життя, іноді лише з'являючись на знімках папараці в компанії синів колишнього президента Франції Ніколя Саркозі. Дівчина любить піцу, пиво і молодшого брата.