Співачка також поділилася історією зі свого дитинства.

Джамала показала архівний знімок, на якому вона зовсім маленька. Співачка також поділилася з шанувальниками зворушливою історією з дитинства, пов’язаною з тюльпанами, інформує Ukr.Media.

В Instagram Джа запостила фото, на якому зображена ще будучи маленькою дівчинкою. Там вона позує в теплиці з тюльпанами. У підписі до фото артистка розповіла, чому для неї тюльпан — не просто квітка.

“Мій тато професійний музикант, але в кінці 80-х йому довелося залишити музику і зайнятися справою, яка зможе прогодувати сім’ю. Це були складні часи. У Мелітополі він влаштувався на підробіток в теплицю, вирощував огірки, помідори. А трохи пізніше зацікавився тюльпанами, тоді в нашій країні тільки почали з’являтися рідкі сорти з Голландії. Тато на останні гроші купував невеликі партії цибулин, кожен рік намагаючись збільшувати їх кількість. Пам’ятаю, що важливо було встигнути виростити тюльпани до 8 березня. З 5 березня починався гарячий період продажу. І ось мені років 5, тато будить нас з сестрою о 6 ранку і ми йдемо у теплицю. Там ми акуратно зриваємо квіти, ніжно обволікаємо кожен бутон резинкою, щоб він не розкрився завчасно. Спеціальних холодильників у нас не було, а тюльпани потрібно тримати в прохолоді. Адже на ринок вони повинні потрапити в презентабельному вигляді”, — розповіла підписникам Джамала.

Співачка також згадала 2017 рік, коли голландська компанія StoKolex вивела сорт тюльпана Jamala.

“Я неймовірно раділа, в той момент немов знову повернулася у своє дитинство”, — написала зірка.