Актуальні новини

Джамала презентувала кавер на пісню Скрябіна «Хай буде так, як хочеш ти»

Співачка Джамала представила сьогодні свою версію пісні «Хай буде так, як хочеш ти» гурту Скрябін. Ця композиція – частина саундтреку до фільму за мотивами повісті Кузьми Скрябіна «Я, Побєда і Берлін».

Пісня «Хай буде так, як хочеш ти» вийшла у 2005 році на десятому альбомі «Танго» гурту «Скрябін». У склад цього альбому, до речі, увійшли більш відомі пісні – «Люди як кораблі», «Старі Фотографії» та «Ти мені не даєш». В ефірі радіостанції Хіт FM співачка сказала, що навмисне не хотіла брати відому композицію, на кшталт «Спи собі сама» або «Мовчати».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1535748 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1535748{
margin: 0!important;
}
}

«Робили ми цю пісню влітку, надихалися літнім вайбом. Я пишаюся цією роботою», – додала Джамала.

Якщо порівняти кавер з оригіналом, то Джа пришвидшила темп, додала характерні «лупи» (музичні фрагменти, що складаються з повторюваних музичних фраз або бітів), притаманні стилістиці її пісень, розспівування, зробила трек ще динамічнішим і коротшим на 50 секунд.

На своїй сторінці в Instagram співачка також поділилася з підписниками:

«Я не можу сказати, на жаль, що близько знала Кузьму. Ми завжди зустрічались як давні друзі — обіймались, цілувались. А ще Кузьма щоразу падав на коліна і казав: «Ну ти фірма, ти фірма». Було в ньому щось, що дозволяло відчувати себе поруч суперзіркою. Не зважаючи на досить танцювальний ритм, мені здається, шалено глибока і безмежно особиста. Вона про нас, про найпростіші почуття. Про те, що кожен робить в житті дурниці і шукає навколо винних. І на рівному місці ображається, коли провину звалити нема на кого».

Творці фільму поступово відкривають імена виконавців та треки. Крім Джамали, свої версії презентували:

  Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко з'явилися на обкладинці журналу

  • MONATIK – «Старі фотографії»
  • БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – «Мовчати»
  • Alina Pash – «Чекаю ночі»
  • DZIDZIO – «То моє море»
  • Антитіла – «Чорнобиль форева»
  • ADAM – «Говорили і курили»

Також автори фільму на чолі з режисеркою Ольгою Ряшиною проводили конкурс на найкращий кавер серед молодих і невідомих широкій аудиторії виконавців. Перед ними стояло завдання – зробити свою версію пісні Скрябіна «Хлоці-олігархи». В конкурсі переміг київський панк-рок гурт «STRINGY!», тому саме їхній кавер також прозвучить у стрічці.

Відомо, що загалом буде 16 каверів, а спільний альбом презентують паралельно із виходом фільму в прокат – 24 березня 2022 року.

Залишити відповідь