Зіркова пара планувала влаштувати масштабне святкування цього літа.

50-річна Дженніфер Лопес і 44-річний Алекс Родрігес разом три роки. У березні минулого року баскетболіст зробив пропозицію співачці і подарував обручку з величезним діамантом. Пара планувала влаштувати пишне весілля цього літа, інформує Ukr.Media.

Дженніфер і Алекс вже склали список гостей, серед яких є колишній чоловік артистки Марк Ентоні. За інформацією інсайдерів, на організацію урочистостей зіркова пара витратить близько трьох мільйонів доларів.

Однак з-за пандемії коронавірусу весілля Дженніфер і Алекса поки відкладається. Про це артистка заявила в онлайн-інтерв’ю. Джей Ло додала, що з новою датою вони поки не визначилися.

«Це може трапитися в будь-який день. Я дійсно не уявляю, що станеться щодо дат. Ми тримаємося, як і весь інший світ. Нам доведеться почекати і через кілька місяців подивитися, що з цим робити»

Також Лопес розповіла, чим займається під час карантину у своєму будинку в Маямі. Співачка часто допомагає своїм дітям виконувати домашні завдання, але зізнається, що у неї це виходить з зусиллями.

«Якщо бути чесною, я деколи взагалі не знаю, як зробити те чи інше завдання. Діти вивчають вже якусь абсолютно нову математику. У половині випадків доводиться шукати пояснення слова в словнику! Це, звичайно, той ще досвід»

Нагадаємо, від колишнього чоловіка Марка Ентоні Лопес виховує 12-річних двійнят — сина Макса і дочку Еммі. Для співачки шлюб з Родрігесом стане вже четвертим, а для Алекса — другим.