Колишня дружина Позитива — Анна Андрійчук, вирішила відверто розповісти, чому вони розлучилися з екс-учасником групи «Время и Стекло». Молоді люди розписалися, коли Ганні було всього шістнадцять років. Після стількох років разом пара вирішила розлучитися, і зараз займається шлюборозлучним процесом. Дівчина зізналася, що вже давно мріяла про сім’ю і, головне, про дітей. Олексій цього їй дати не поспішав…

Анна зізналася, що для Позитива на першому місці завжди була робота. Тому останнім часом їх відносини “не клеїлися”, і розлучення стало єдиним рішенням. “Я так довго тягнула кота за одне місце. Робота для нього була завжди на першому місці, музика… а я вже не вісімнадцятирічна дівчинка, я хочу сім’ю і дитину. Тому думаю, що саме це послужило нашому розставанню”, — зізналася Аня в інтерв’ю для Каті Осадчій, інформує Ukr.Media.

Дівчина не може сказати, що її колишній чоловік мріяв про дітей, «якось у нього не склалося з цим». Крім цього, Андрійчук зазначила, що зараз вже вирішено, як екс-подружжя поділить спільне майно, але розлучення до кінця ще не оформлене. Потрібно нагадати, що пара разом з п’ятнадцяти років. У 13-му році вони вирішили офіційно розписатися, а восени 2020 року з’явилися чутки про те, що пара розлучилася.