Новини культури України

Експерти: чому Меган Маркл і Кейт Міддлтон не мають титулу принцес

Є думка, що таке рішення прийняла сама королева Єлизавета II, яка одноосібно розпоряджається королівськими регаліями.

Дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон та дружина принца Гаррі Меган Маркл, яким довелося разом з'явитися на одному заході, мають званнями герцогинь. Але ж всіх цікавить, чому ж дружини принців не отримали статус принцес? Королівський експерт Вікторія Арбитер розповіла, чому Кейт Міддлтон і Меган Маркл не отримали титули принцес після заміжжя, інформує .

Раніше вважалося, що цього не сталося, оскільки відповідного титулу не має Камілла. Вся справа в тому, що перша дружина принца Чарльза Діана Спенсер носила титул принцеси Уельської. Після її смерті друга дружина принца Камілла Розмарі отримала титул герцогині Корнуольської. За однією легендою – вона сама від нього відмовилася, по другій – так вирішила королева. Про це заявляла історик Кейт Вільямс.

Однак Вікторія вважає, що це не пов'язано із ситуацією навколо Камілли. За її словами, рішення про наділення регаліями членів королівської сім'ї належить знову-таки Єлизаветі II. Вона подарувала герцогства принцу Вільяму і принцу Гаррі.

"Якби королева на день весіль не призначила герцогства Вільяма та Гаррі, їх дружини були б відомі як королівна-дружина Вільяма Уельського і королівна-дружина Гаррі Уельського. Таким же чином баронеса Марі-Крістін фон Райбниц стала принцесою Майкл Кентською після її шлюбу 1978 року з принцом Майклом", – розповіла Арбитер.

Втім, Вікторія зазначила, що, незважаючи на відсутність титулу, як у Діани, Камілла, Кейт і Меган стали членами королівської сім'ї та їх імена залишаться в історії королівської сім'ї на століття.

"Будь-які зміни відбуваються виключно на розсуд королеви. Вона є єдиною людиною, здатною здійснювати перегляд або віддавати титули", – пояснила експерт.

Відзначається, що укази королеви про присвоєння титулів засновані на ряді факторів, включаючи зміни, які були внесені в існуючі королівські правила, давні традиції і приклади, встановлені королями та королевами, які правили до неї. Вікторія Арбитер впевнена, що Кейт стане принцесою Уельською, а пізніше королевою-дружиною, в той час як Меган займе своє місце в історії як перша в історії герцогиня Сассекська.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version