Ектор Хіменес-Браво розповів, чому йому складно будувати стосунки з жінками. Особисте життя 49-річного судді МастерШефа.

Відомий український шеф-кухар колумбійського походження, ведучий і суддя кулінарного шоу “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво поділився з підписниками подробицями особистого життя, інформує Ukr.Media.

49-річна знаменитість опублікував в Instagram новий пост, в якому заявив, що публічність заважає йому будувати відносини з жінками. За словами Ектора, одного разу він розлучився з коханою через різні плітки.

“Я колись обпікся тим, що не приховав відносин, було дуже багато бруду і пліток, це погано позначилося на них і ми розлучилися. Публічність тим і погана для мене, що складно будувати відносини і бути щасливим. На жаль, люди просто забувають, що я теж людина і що у мене може бути своє життя”, — написав Хіменес-Браво.

Шеф-кухар додав, що більше не хоче повторювати цю помилку, тому особисте життя тримає у таємниці. Також Ектор зізнався, яку жінку хотів би бачити поруч із собою.

“Так вийшло, що я дуже вимогливий до відносин, адже мене виховували в дисципліні. Мені важливо, щоб людина поруч зі мною була сильною ментально, самодостатньою, сильною духом, як я. Після того, як я розлучився через публічність, більше таку помилку не роблю, бережу довіру, нашу історію і відносини від зайвого ока. Також між двома головне правильна комунікація, довіра і чесність. Люди можуть бути ким завгодно, але якщо їм добре разом — це прекрасно. Важливо не мовчати про проблеми, а говорити з партнером, щоб вирішити їх вчасно. Ось це буде чесний союз. Може мій погляд сильно ідеалізований, але така моя реальність. На кожен товар є свій купець, так кажуть”, — поділився Хіменес-Браво.