Максим Фадєєв продемонстрував кулінарні здібності, а шанувальники прийшли до висновку, що за кадром звучить голос Ольги Серябкіной.

Музичний продюсер Максим Фадєєв продемонстрував кулінарні здібності, поділившись кадрами з домашнього застілля, інформує .

На своїй сторінці в «Інстаграм» Максим виклав ролик, знятий під час заміського відпочинку. Продюсер вирішив провести вихідні на дачі та поділився з підписниками яскравим моментом. Його сфотографували під час приготування м'ясного стейка зі сковорідкою в руках.

Фадєєв постав на відео з палаючою сковородою у одній руці та з пляшкою в інший. Він з посмішкою дивиться на потужне полум'я і контролює ступінь прожарювання стейка, злегка дмухаючи на огонь.

Дівчину, яка знімає приготування стейка, в ролику не видно. Але вивчивши опубліковане відео, шанувальники прийшли до висновку, що за кадром звучить голос Ольги Серябкіной, про роман якої з продюсером нещодавно заявила співачка . При цьому попередній запис на сторінці Фадєєва також виявився присвячений Серябкіной — продюсер показав кадри зі зйомок її кліпу.