Фанати знайшли нову дівчину Тіматі, і ця красуня на їхню думку краща за всіх його колишніх. Після розставання з моделлю Анастасією Решетовою музиканта нерідко застають в компанії привабливих осіб.

Особисте життя зоряного холостяка знову потрапила під пильну увагу. Тіматі (Тимур Юнусов) поділився в “Instagram” кадрами з відпочинку на грецькому острові Міконос, і на одному з фото його ніжно обіймала дівоча рука, інформує Ukr.Media.

Уважним підписникам вдалося з’ясувати, що червоний манікюр належить моделі з Києва, яка веде Instagram під ім’ям Саша Доні. Дівчина викладає фото з тих же місць в Греції.

Фанати відразу вирішили, що Саша — нова кохана 38-річного репера. Дівчина вона і правда ефектна: довгі ноги, пишні груди, обличчя, відповідне канонам інста-краси.

“Заздалегідь дякую за питання — мій зріст 180”, — грайливо відзначала в своєму акаунті блондинка, яка може похвалитися відмінною розтяжкою. А підписники цікавилися, чи не збирається вона повертатися в гімнастику.

Доні вже порівняли з колишньою коханою Тіматі — моделлю Оленою Шишковою. Зовні дівчата і правда схожі. Однак Саша живить більшу пристрасть до відвертих фото.

Шанувальники Тіматі пам’ятають кожен його роман. На “Фабриці зірок” репер зустрічався з Алексою, потім перебував у відносинах з моделлю Оленою Шишковою, яка народила йому дочку. Після зі світловолосих красунь хлопець переключився на брюнеток. Наступною обраницею стала модель Анастасія Решетова, яка народила Тимуру сина. Розлучившись з нею, музикант відправився на шоу “Холостяк”, де зробив вибір на користь Катерини Сафарової, але і з нею спілкування не тривало довго.