Актуальні новини

Фільм “Українські шерифи” претендуватиме на премію “Оскар”

Оскарівський комітет України обрав фільм що претендуватиме на премію Оскар у категорії “Найкращий фільм іноземною мовою”, передає комітет на своїй сторінці у Facebook.
“Оскарівський комітет України оголошує, що фільмом від України, що претендуватиме на премію Оскар у категорії “Найкращий фільм іноземною мовою”, обрано фільм “Українські шерифи”, режисера Романа Бондарчука”, – йдеться у повідомленні.
Світова прем’єра фільму відбулася на найпрестижнішому документальному кінофестивалі IDFA, де стрічка отримала Спеціальний приз журі у головному конкурсі.
Фільм демонструвався на понад трьох десятках фестивалів по всьому світу у конкурсних та спеціальних програмах і продовжує представляти Україну на найпрестижніших кінофорумах, здобуваючи призи й відзнаки. Нещодавно “Українські шерифи” отримали гран-прі кінофестивалю Docs against Gravity у Польщі.
У свою чергу, фільм був показаний у семи містах України: Київ, Харків, Дніпро, Львів, Маріуполь, Одеса, Херсон.
89-а церемонія вручення премії “Оскар” за досягнення у галузі кінематографу відбудеться 26 лютого 2017 року в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, в Україні розпочинається виробництво документальної повнометражної стрічки “Залізна сотня” про військовий конфлікт на Донбасі.

  Дженніфер Лопес поділилася рідкісними кадрами зі своїм батьком

Залишити відповідь