Їм краще не давати друге дихання, оскільки існує величезний ризик зіпсувати ці шедеври або просто не дотягнутися до рівня оригіналу. Незважаючи на це, кінокорпорації щосили намагаються заробити на ностальгії, тому жодна стрічка не застрахована від потрапляння в їхні виробничі чи переробні млини, інформує Ukr.Media.
У списку нижче перелічені картини, які, як сподіваються у соцмережах кіномани, кіношники залишать у спокої.
Назад у майбутнє (1985)
Док Браун і Марті Макфлай, що подорожують на модифікованій під машину часу DeLorean DMC-12, — одні з найяскравіших представників своєї кіносфери. Складно уявити на місці Крістофера Ллойда та Майкла Дж. Фокса колоритніших втілювачів вищезгаданих персонажів. І співавтор сценарію Боб Гейл погоджується з фанами трилогії, пообіцявши не дозволяти переробок. Та й науково-фантастична логіка, показана у стрічці в 1980-х, імовірно, погано перенесеться в сучасний фільм.
Форрест Гамп (1994)
Стрічка 29-річної давності — це дослідження кількох десятиліть історії США очима персонажа Тома Генкса, який ділиться з глядачем своїм досвідом. Римейк цієї стрічки може викликати запеклі сварки, суперечки і навіть бойкоти, оскільки важко уявити повторення цього твору.
Монті Пайтон і Священний Грааль (1975)
Ця малобюджетна кіносатира з частково абсурдним гумором комік-групи “Монті Пайтон” створила власну фанатську базу, представникам якої точно не сподобається римейк.
Кримінальне чтиво (1994)
“Кримінальне чтиво”, як і інші виразні та впізнавані стрічки Квентіна Тарантіно, навряд чи хтось наважиться перезняти. Бо, найімовірніше, вийде лише бездушна, порожня та несмачна мішанина.
Володар перснів (2001-2003)
Багато постійних відвідувачів соцмереж погоджуються, що неповторними можна вважати культові цитати, сюжетні ритми та колоритних акторів “Володаря перснів”. Важко уявити того зухвалого, хто захоче перезапустити цю екранізацію творів Толкіна.
Залишся зі мною (1986)
Стрічка Роба Райнера за мотивами оповідання Стівена Кінга “Тіло” — настільки вдала комбінація молодих акторів, що не потребує повторення і навряд чи зможе бути повторена сучасними акторами.
Це кіно — емоційна історія про дорослішання. І хоча дія фільму відбувається в 1980-х, показане в ньому актуальне для всіх поколінь.
День бабака (1993)
Комедія з Біллом Мюрреєм стала бездоганним поєднанням стрічки про петлю часу, комедії та драми. Роками цей фільм надихав кінематографістів на створення інших петель часу, на кшталт “На межі майбутнього” (2014) і “Зависнути в Палм-Спрінгс” (2020). Але жодному з них не вдалося вичерпно віддати належне оригіналу.