Дочка актриси народила 21 квітня.

21 квітня старша дочка Ольги Сумської — Антоніна Паперна народила вдруге. У програмі “Світське життя” актриса поділилася подробицями появи на світ свого онука, інформує Ukr.Media.

Онук Ольги Сумської народився під час карантину. Зірка зізнається, що вся родина з-за цього хвилювалася.

Коли Антоніна була в пологовому будинку, навпроти неї була лікарня, куди весь час підвозили хворих на коронавірус і вона бачила ці черги. Це був жах. Вона була в окремій палаті і я дуже хвилювалася, щоб там хоч нічого в пологовому будинку, як всі ми матері і породіллі, всі переживають, щоб не підхопити нічого під час пологів. Але все нормально, все обійшлося, — сказала вона.

Сумська додала, що донька дуже швидко народила і вже за кілька днів була вдома.

Найщасливіший момент, коли Тонечка тільки-тільки народила й одразу зателефонувала мені. Це потоки сліз і щастя. Навіть так от в телефоні побачити дитя й одразу дивишся на кого схоже. В основному все-таки на Антоніну. Єва схожа на тата Володимира, а хлопчик схожий на неї. Я їй надсилаю фотографії і кажу: “Дивися, доню, це ж твоя копія”. Коли почула його голос, як тільки він в пологовому будинку закричав — це ж чоловічий баритон. На весь пологовий будинок такий гучний. І я відразу відчула, що це творче дитя, — поділилася актриса.