Новини культури України

Freedom House запустив проект “Блогери проти корупції”

Міжнародна неурядова організація Freedom House та Інститут масової інформації (ІМІ) презентують новий проект для громадських активістів та журналістів “Блогери проти корупції”.

Автори ідеї ставлять за мету створити мережу блогерів з різних регіонів України та забезпечити їм вільний майданчик для публікації їх викривальних повідомлень у блогах.

Сайт “Ні Корупції!” (Nikorupciji.org) буде розміщувати новини та блог-записи про факти корупції та зловживання владою на місцях.

“У маленьких містах і навіть обласних центрах України рівень корупції пропорційний кількості заангажованих владою видань. Тож наш проект дає, насамперед, можливість людям, небайдужим до правди, донести її широкому колу читачів, які щодня відчувають різницю між тим, що пишеться в залежних від олігархів і влади газетах, і тим, що вони бачать на власні очі”, – сказав на прес-конференції в понеділок у Києві головний редактор сайту Сергій Кузін.

Менеджер з розвитку ІМІ Ольга Шалайська зазначила, що журналісти та представники громадських організацій у регіонах часто знають більше, ніж можуть написати в місцевій пресі або інтернет-виданнях. “Місцеві проблеми не менш важливі, ніж новини з парламенту. Для того щоб захистити своїх авторів від можливого тиску незадоволених місцевих корупціонерів, ми пропонуємо їм писати під вигаданими іменами блогерів”, – підкреслила вона.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Exit mobile version