Закохані давно будували великі плани на майбутнє, але весілля все не було.

Американська співачка, бувши вже п’ять років у відносинах, нарешті почула заповітне “виходь за мене” від свого коханого Блейка Шелтона, інформує Ukr.Media.

Про радісну новину 51-річна зірка повідомила у своєму Інстаграмі, виклавши фото пристрасного поцілунку з Блейком і з кільцем на тому самому пальці. Вона підписала фото словами: “Так, будь ласка!”

Мабуть, карантин вплинув на те, що не змінювалося протягом п’ять років відносин: показати, що ці двоє створені одне для одного.

Блейк написав у своєму Твіттері: “Спасибі, Ґвен, що врятувала мій 2020-й рік… і все життя… я люблю тебе. Я почув “так””.

Нагадаємо, про роман Ґвен і кантрі-музиканта, який молодший за неї на сім років, стало відомо в листопаді 2015 року. Те, що це не швидкоплинне захоплення, стало зрозуміло відразу: через місяць закохані познайомили своїх батьків, а Гвен представила Блейка своїм дітям від першого шлюбу — синам Кінгстону, Зумі і Аполло. Пара говорила, що це любов з першого погляду і мріяла про спільних дітей. Але весілля все не було. І ось, нарешті, радісна новина.