Гаряча суміш — дочка Венсана Касселя і Моніки Белуччі знялася в новій фотосесії. Діва взяла все найкраще від обох батьків.

Дочка італійської актриси Моніки Беллуччі і французького актора Венсана Касселя — це їх гаряча суміш. Діва Кассель все частіше стала з’являтися на обкладинках глянцевих журналів, і днями вона поділилася знімком з чергової фотосесії. Фото за годину після публікації зібрало понад тридцять тисяч лайків, і це не дивно. На ньому дівчина позувала в ніжно-бузковому облягаючому платті-бюстьє, яке підкреслило її ідеальні форми. Здається, Діва взяла все найкраще від обох батьків, інформує Ukr.Media.

17-річна Діва сфотографувалася, лежачи на софі. Шанувальники буквально засипали дівчину компліментами, зазначивши, що вона просто найгарніша дівчина на планеті.

Потрібно нагадати, що Діва Кассель народилася у 2004 році в Римі. Вона є старшою донькою Моніки і Венсана. Дівчина дебютувала в якості моделі два роки тому, коли її фотографії вперше опублікували в глянці Ель. Діва, як і її зіркова мама, є музою люксового будинку моди Dolce&Gabbana.