Подружжя повідомили, що шлюборозлучний процес вже йде.

Російський комік Гарік Харламов заявив у своєму інстаграмі, що вони з дружиною Христиною Асмус, розлучаються, інформує Ukr.Media.

Довгий час ходили чутки, що у пари є проблеми у родині та вони на межі розлучення. Як виявилося, вони обговорювали шлюборозлучний процес останній рік.

Гарік розповів, що вони з Христиною разом останні вісім років: «Хороша цифра 8. Знак нескінченності. Ми одружилися 8-го числа. Але на землі немає нічого нескінченного. І ми, на жаль, не виняток. Наш шлях з Христиною не завершується, а переходить в іншу стадію. В якій, я сподіваюся, завжди буде місце дружбі й повазі. Так, ми розлучаємося».

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

За словами коміка, вони розлучаються друзями з взаємною повагою один до одного, адже в них є спільна дочка. Артист також зазначив, що вони розривають шлюб не з-за відвертого фільму «Текст», де знялася Христина, не через вірус, а через свої особисті причини, які вони поки не готові розкривати.

Слідом за Гаріком про розлучення підписникам повідомила Христина Асмус. Актриса пожартувала, що «довела мужика», ситуація ж з розлученням для неї болюча. Актриса повідомила, що обговорення шлюборозлучного процесу почалося ще рік тому, тому вони не «хайпятся» на цьому: «Я дуже сподіваюся, що ми назавжди зможемо зберегти теплі дружні стосунки на благо нашої доньки. Яку ми, безумовно, будемо ростити разом, як люблячі батьки».

Шанувальники у соціальних мережах намагаються підтримати пару і сподіваються на возз’єднання подружжя в майбутньому. Втім, це вже не нам вирішувати.