Актуальні новини

Гостем 27 BookForum стане шотландський письменник Шон Байзелл

Учасником цьогорічного BookForum стане автор бестселера «Щоденник книгаря» Шон Байзелл. Онлайн-зустріч із читачами відбудеться 20 вересня на сайті bookforum.ua. Про це повідомляють організатори.

Шон Байзелл — власник однієї з найбільших букіністичних крамниць Шотландії (понад 100 тис. примірників), яку офіційно визнано «національним книжковим містом». У 2010 році він почав вести сторінку у Facebook, де без прикрас розповідає про будні книгарні, а згодом написав мемуари. У «Щоденнику книгаря» він описує рік діяльності книжкового магазину в Шотландії.

У книзі автор описує романтичну професію книгаря, розповідає про найцікавіші замовлення, найдивніші розмови з найрізноманітнішими клієнтами — ідейниками та буркунами, людьми, які життя не тямлять без книжок, та тими, хто просто шукає привід, щоб посваритися.

Українською мовою книгу переклало та видало у 2019 році видавництво «Наш Формат».

Нагадаємо, що 27 Львівський міжнародний BookForum вперше відбудеться в онлайн-форматі. Фокусною темою цьогорічного фестивалю буде «Перепис населення: знати, хто ми є». Програму формуватимуть 15 тематичних кластерів і спецпроектів. Подія пройде за підтримки Українського культурного фонду та Львівської міськради, у партнерстві з Fedoriv Group.

  У Львові відкрилась виставка польської мисткині Вікторії Войчєховської

Залишити відповідь