Новини культури України

Грузинська співачка Ніно Катамадзе виступить у Львові

У Львові 12 червня відбудеться благодійний ярмарок та онлайн-аукціон. Львівська філармонія та оркестр «INSO-Львів» на площі Маланюка запрошує львів’ян придбати солодощі та почути живу музику. Спеціальною гостею ярмарку буде відома грузинська джазова співачка Ніно Катамадзе. Також можна буде почути Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів», Духову капелу симфонічного оркестру Львівської національної філармонії та «ДжАЗОВого загону».

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1544339 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1544339{
margin: 0!important;
}
}

Також організатори запрошують усіх долучитися до онлайн-аукціону. Лоти аукціону, серед яких зустрічі з відомими людьми, майстерки, іграшки, прикраси, твори мистецтва, розміщені на сторінці «INSO-Львів» з 10 червня.

«Львівська філармонія стала осередком гуманітарної допомоги, і неодноразово вже довела, що культура не буває поза політикою. Нашим великим колективом, ми створили ініціативу ярмарку та аукціону для збору коштів на потреби нашої рідної львівської 80-ої ОМДШБ. Наша мета – зібрати кошти на 4 авто та термовізійні дрони», – розповіла керівниця правління «INSO-Lviv» Іоланта Пришляк.

Усі зібрані кошти з ярмарки та онлайн-аукціону будуть передані на потреби ЗСУ.

Exit mobile version