Новини культури України

Грузинських журналістів попередили, що видворять за участь у безладах в Україні

Українські спецслужби наказують покинути Україну журналістам грузинської телекомпанії “Табула”, які працюють у Києві.
За словами журналіста цієї телекомпанії Дмитра, близько 11 години у вівторок троє молодих людей прийшли в готель “Дніпро” і показали грузинським журналістам посвідчення СБУ й Міграційної служби.
Журналістам зачитали постанову за підписом заступника голови Служби безпеки України від 10 грудня, згідно з якою грузинські журналісти повинні покинути Україну. Їх нібито підозрюють у участі у масових безладах в Україні, повідомив він в ефірі “Громадського ТБ”.
Такі дії робляться нібито в рамках розслідування справи про масові безлади й зміну влади. Грузинського журналіста попередили, що якщо він не покине Україну, то його видворять примусово. 
Також працівники спецслужб зачитали статті Кримінального кодексу України.
Aina Badalova також повідомила у Facebook із посиланням на колегу грузинського ТБ, що за постановою грузинські репортери “повинні покинути країну найближчим часом, і увага причина – “за участь у масових безладдях”.
Як відомо, мітингувальників на Євромайдані у Києві підтримувала грузинська делегація з прапорами своєї країни. Зокрема, минулого тижня там були члени опозиційної грузинської партії, також виступав екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі.

Exit mobile version