Як Дженніфер Еністон вдалося пробачити батька після того, що він зробив. Дженніфер неймовірно пишається досягненнями батька, незважаючи на сумне минуле.

Одного разу батько Дженніфер Еністон пішов з дому і не повернувся. Майбутня актриса тоді була зовсім юною: їй було не більше дев’яти років. Джен пішла на день народження до подруги, а коли повернулася, тата вдома не було. Як не було його і на наступний день, і через місяць, і навіть через рік. Так, Дженніфер важко переживала розлучення батьків. Їй складно було пробачити татові. Але вона це зробила, що ще раз показує її силу. Зараз актриса називає Джона Еністона не тільки своїм батьком, а й іконою телебачення. А днями зірка вручила татові особливу нагороду — премію Daytime Emmy Awards. Вона неймовірно пишається досягненнями батька, інформує Ukr.Media.

Батько Дженніфер Еністон отримав від дочки особливу нагороду

Денну премію “Еммі” (Daytime Emmy Awards) вручають за високі досягнення в телевізійних програмах, які транслюються в денний період. Вперше таку премію вручили в 1972 році. Відтоді Daytime Emmy Awards проводиться регулярно. Цього року Дженніфер Еністон вшанувала свого батька, Джона Еністона, на 49-й щорічній премії Daytime Emmy Awards. Подія відбулася в п’ятницю, 24 червня.

88-річного Джона нагородили премією Lifetime Achievement на церемонії. Такої честі актор удостоївся за роль Віктора Кіріакіса в американській мильній опері “Дні нашого життя”. Уявіть собі, Джон виконував цю роль 37 років! Але, зрозуміло, це не єдиний проєкт, в якому брав участь батько Дженніфер Еністон.

Вручати нагороду Джону повинна була його донька. Але нагородження пройшло в режимі онлайн, оскільки ні сам Джон Еністон, ні його донька на церемонії не були присутні. Сюзанна Роджерс, колега Джона по серіалу “Дні нашого життя”, продемонструвала нагороду актора. А на екрані в цей час показали особливий ролик, який записала Дженніфер Еністон, щоб привітати батька.

“Для мене це особливий момент. Це можливість віддати належне справжній іконі денного телебачення і визнати всі досягнення чудового і шанованого актора, який доводиться мені батьком. Джон Еністон невпинно працює на телебаченні вже понад півстоліття. Він одночасно знімався у всіх можливих мильних операх. Назвіть будь-яку — напевно він в ній грав. Його кар’єра — це те, що можна назвати досягненням всього життя”, — сказала Дженніфер в ролику. Вийшло дуже зворушливо, видно, що Джен щиро пишається своїм татом.

Як склалися стосунки Дженніфер Еністон з батьком

Зараз відносини Дженніфер з батьком здаються дуже теплими. Однак, на жаль, так було не завжди. Як ми вже говорили, Джон Еністон пішов з сім’ї, коли його донька була дитиною. Джон і мама Дженніфер, Ненсі Доу, розлучилися, коли майбутній актрисі було всього дев’ять. Причому тоді Джон вчинив не найкращим чином. Він пішов мовчки, не ставши нічого пояснювати сім’ї. А потім взагалі на рік зник з життя Дженніфер. Пізніше він подзвонив і запропонував зустрітися. Джон почав хоч якийсь час проводити з донькою.

До слова, Дженніфер згадує, що навіть поки батько був у сім’ї, вдома атмосфера була гнітюча і токсична. Мама і тато не були добрі один до одного. Більш того, Джен в одному з інтерв’ю зізнавалася, що вдома поруч з батьками не відчувала себе в безпеці. Актрисі вдалося відпустити всі образи. Зараз вона, навпаки, каже, що проблеми батьків допомогли їй дещо засвоїти. Перш за все актриса зрозуміла, що на життя завжди потрібно дивитися з позитивом. Також Джен пообіцяла сама собі, що буде такою людиною, яка ніколи не змусить близьких людей відчувати те, що вона пережила в дитинстві. І хоч у самої Джен немає дітей, вона все одно керується своїм правилом по відношенню до решти.