На фото модель виглядає ровесницею свого 18-річного сина.

37-річна супермодель Наталія Водянова виклала в Instagram декілька фотографій з 18-річним сином Лукасом. На них модель виглядає ровесницею свого18-річного сина, інформує Ukr.Media.

Шанувальники щиро здивувалися її молодому образу. І засипали Наталію різноманітними коментарями: «Наталя, ви виглядаєте як підліток!», «Дивлячись на Лукаса, можна помітити, як він мамою пишається: і в роботі, і що виглядає як сестра!», «Як ніби не з мамою, а з дівчиною!», «Я не розумію, як їй вдається з таким графіком і після народження п’ятьох дітей мати такий вигляд. Реально як випускниця!».

Модель і правда більше схожа на подружку сина, ніж на маму. Лукас і подорослішав і зростом вище ніж мама. В кадрі хлопець ніжно обіймає свою маму і щасливо посміхається.

Наталія обрала для фото підліткову водолазку і бежеві штани. Заправлене волосся виглядає, як каре, що тільки молодить жінку. Зовсім легкий макіяж додає обличчю свіжості, і залишається тільки заздрити натуральній красі моделі.

Лукас на своїй сторінці опублікував фото з мамою в іншому вбранні. Правда, Наталія виглядає так само чудово і молодо. А ще помітно шикарну обручку на тому самому пальці.