Актуальні новини

Як принцеса Діана назавжди змінила королівські традиції, за якими жінки народжували дітей

Цікаво, чи Меган Маркл послідує її прикладу?

Принцеса Діана залишила незаперечний відбиток на Королівській сім'ї, особливо, коли справа дійшла до її ролі матері двох принців. Починаючи з того, що вона відправила Вільяма і Гаррі до дитячої школи замість того, щоб їх виховувати та навчати вдома, закінчуючи тим, що вона дозволяла їм їсти піцу і картоплю фрі. Таким чином, вона зробила все для того, щоб Королівська родина стала більше нагадувати будь-яку середньостатистичну сім'ю (що і так трапляється в палаці). Та її менталітет простої типової мами виник ще до того, як її діти народилися, інформує .

Домашні пологи були нормою для королівських і не-королівських сімей, аж до 20-го століття, але королі залишались королями і вони не збиралися змінювати традиції тільки тому, що пологи в лікарнях ставали популярними. Джордж VI народився в Сандрінгемському маєтку в 1895 році, королева Єлизавета II народилася в будинку її бабусі і дідуся в 1926 році, і принц Чарльз народився в Букінгемському палаці в 1948 році. Отже, коли принцеса Діана відправилася в лікарню, щоб народити, це викликало досить змішані почуття.

Принц Вільям був першим майбутнім монархом, який народився в лікарні, коли його мати обрала для цієї знаменної події крило Ліндо у Лікарні Св. Марії в 1982 році, слідуючи прикладу своєї невістки, принцеси Анни. Цей день також створив прецедент для послідуючих королівських народжень. Діана не тільки повернулася знову до Святої Марії, щоб народити принца Гаррі, але й Кейт Міддлтон народила всіх трьох дітей принцу Вільяму в тій же лікарні.

Але це не єдиний спосіб змінити королівські традиції. Королева Вікторія мала шість природних пологів, перш, ніж були відкриті анестетики – хлороформ в 1853 році. Вона ненавиділа вагітність, але любила сучасну медицину, називаючи її "благословенною хлороформом". Кажуть, що продовжила цю традицію і Королева Єлизавета ІІ з трьома з її чотирьох немовлят, використовуючи ліки, щоб увійти в стан "сутінкового сну", що не дало їй бути повністю притомною під час їх народження.

  Таїсія Повалій повертається до України: співачка дасть концерт у Києві

Діана, тим часом, мала "перші активні королівські роди" і народила принца Вільяма під час стояння, на природніх пологах, які приймала Шейла Кітцінгер, що була присутньою під час народження, написала у своїх мемуарах, які були опубліковані у вигляді виписки на Daily Mail. Кейт Міддлтон пішла за стопами Діани, вибираючи "природні роди" для всіх своїх дітей.

З очікуванням нової королівської дитини, тільки час покаже, чи Меган Маркл вирішить послідувати по стопах Діани або візьме на себе традиції більш ранніх королівських жінок. Розповсюджуються чутки про те, що вона розглядає або лікарню Фрімлі, або домашні роди. Що б вона та принц Гаррі не вирішили, вони можуть подякувати Діані за те, що будь-який їх вибір буде цілком прийнятним для Королівської родини.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь