Зведена сестра Жаді — Латіфа — завжди відрізнялася спокійним характером, високими моральними принципами і ніжною східною красою. А яка вона в реальному житті?

Бразильську актрису Летісію Сабателлу глядачі пам’ятають, насамперед, по серіалу “Клон”, де вона зіграла роль Латіфи Рашид, інформує Ukr.Media.

До часу виходу на екрани цього серіалу, Летісія у себе на батьківщині давно вже була однією з найкрасивіших актрис.

Сабателла з юних років займалася балетом, співала в хорі, займалася в театральному гуртку. Саме останнє захоплення дівчина вирішила зробити своєю професією. Мати і батько хотіли, щоб дочка пішла вчитися на медичний, але Летісія обрала театральний коледж.

Коли їй виповнилося 21 рік, дівчина почала ходити на кастинги. Проте досить довгий час дівчина отримувала відмови. Через рік їй все-таки посміхнулася удача і вона отримала свою першу роль. Це був телесеріал “Володар світу”, де вона зіграла представницю “найдавнішої професії”.

Вдало дебютувавши в кіно, молода актриса стала отримувати пропозиції про зйомки. Але на час Летісії довелося покинути роботу.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Сабателла на зйомках “Володаря” познайомилася з колегою по акторському цеху Анжело Антоніо. Скоро вони зіграли весілля, а Летісія завагітніла. Однак пологи почалися передчасно і були дуже важкими.

Дочка Клара з’явилася на світ на чотири місяці раніше терміну. Лікарі два роки боролися за її життя. Прогнози були невтішними. Але, на щастя, дівчинка вижила. Але ось здоров’я самої Летісії було підірвано. Більше народити вона вже не могла.

На початку нового тисячоліття актриса взяла участь у “Клона”. Роль скромної жінки й доброї матері Латіфи зробила Летісію відомою по всьому світу.

Після цього серіалу, вона знялася ще в трьох десятках серіалах і фільмах. У 2009 році актриса взяла участь у зйомках серіалу “Дороги Індії”. А тоді вона знову зробила паузу в кар’єру, вирішивши присвятити себе духовним практикам.

  Колишній чоловік Брітні Спірс заявив, що сини не хочуть з нею бачитися

У 2003 році Летісія розлучилася з Анжело. Розставання далося актрисі дуже важко. Вона навіть відвідувала психіатра. Актриса ще раз виходила заміж. Але і другий шлюб виявився невдалим.

Зараз 49-річна актриса зустрічається з колегою Даніелем Дантасом, а цього року виходить нова картина з її участю — «У часи імператора».