Історія підтяжок.

Латиноамериканська модель Жизель Бюндхен завжди говорила про те, що прийшла в моделінг тільки для того, щоб заробити грошей для своєї родини. Озираючись на її запаморочливу кар’єру, можна сміливо сказати, що вона досягла своєї мети. Латиноамериканка багато разів заявляла про те, що збирається завершити свою модельну кар’єру і зайнятися чимось іншим, але, мабуть, слава і гонорари не дозволяють зовсім кинути цю роботу, інформує Ukr.Media.

З кожним роком все більше шанувальників звертають увагу, що Жизель ніби зовсім не старіє: порівнюючи фотографії можна ледь помітити різницю в її обличчі. Однак пластичні хірурги можуть відразу сказати, що робила Жизель зі своїм обличчям і тілом, щоб виглядати приголомшливо у свої 40 років.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ще на зорі своєї кар’єри модель звернулася до пластичного хірурга, щоб скорегувати форму носа. Багато експертів заявляють, що робота зроблена дуже якісно: трохи зменшена спинка носа і звужений кінчик. Але завдяки цій маніпуляції обличчя моделі значно змінилося, хоча, на перший погляд, змін не помітно.

З часом зірка зробила підтяжку повік. Пластичні хірурги відзначають, що Жизель і її лікарі знають міру: вони лише трохи прибрали шкіру що нависає. Завдяки цій операції погляд моделі дещо помолодшав.

Шанувальники вважають, що Бюндхен не даремно робить подібні маніпуляції, адже вся її робота полягає в тому, щоб показувати свою красу. А з часом, коли молодість йде, модель може позбутися свого заробітку.

Про красу Жизель сперечатися безглуздо, адже вона кілька років вважалася найбільш успішною і високооплачуваною моделлю.

З усіх маніпуляцій із зовнішністю самою дивною залишається маммопластика. За чутками, у моделі був конфлікт з чоловіком, і, щоб його утримати, мати двох дітей лягла під ніж хірурга, щоб трохи скорегувати змінену форму грудей. Так це чи ні, достеменно ніхто не знає, але те, що Жизель привела свій бюст в порядок, очевидно.

  День Дарвіна (Міжнародний день науки і гуманізму) - 12 лютого